Ju kujtohen Antonio dhe Maria? Shikoni sa kanë ndryshuar aktorët 16 vite më pas

Telenovela meksikane “Për ty”, e cila u prodhua në vitin 2002, mbërtheu shikuesit shqiptarë para ekranit gjatë kohës që u transmetua në vendin tonë. Aktorët kryesorë të saj, Maria dhe Antonio, me siguri ju kanë mbetur në mendje të gjithëve.

Pas 16 vitesh nga shfaqja e aktorëve në këtë telenovelë, çdukush është kurioz të dijë se ç’bëhet me jetën e tyre. Ana De la Reguera, në rolin e Marias dhe Leonardo Garcia, në rolin e Antonios, kanë vazhduar të ndjekin karrierën e tyre në aktrim, duke u impenjuar aktualisht për projekte të reja.

Ana De la Reguera ka marrë pjesë së fundmi në serialin ‘Goliath’, që pritet të dalë shumë shpejt në transmetim, ndërsa Garcia aktualisht po luan një prej roleve në telenovelën ‘Miembros al aire’.

Xing. al sjell për ju foto të këtyre dy personazheve 16 vite pas telenovelës së famshme ‘Për ty’.

Arjan Çani zbulon se çfare e detyroi të largohej nga Tv Klan, ja ç’do ndodhë tani (Video)

Pas shumë vitesh Arjan Cani nuk u rikthye në ekran cdo të premte këtë sezon të ri televiziv në “Klan” me “Zonë e Lirë”,...

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...