HYRJELAJMESHOWBIZAmit i hapet punë në shtëpi dhe fajin e ka Arbana

Amit i hapet punë në shtëpi dhe fajin e ka Arbana

Moderatorja Arbana Osmani ka nisur të jetë shumë aktive me postimet e saj në Instagram e thuajse çdo ditë i mëson ndjekësve nga një recetë të re. Ditën e djeshme Arbana tregoi sesi bëhen sushit dhe pikërisht këto postime i kanë hapur punë Amit.

 

Ami ka treguar se ka gatuar sushi pasi ka parë videot e Arbanës. Moderatorja dhe biznesmenia postoi në Instagram dy foto ku shfaqte përbërësit dhe në fund sushit e përfunduara.

 

“Arbana meqë na i hape oreksin mbrëmë…Dhe po na hap dhe punë me ato që shohim”, shkruan Ami në një tjetër postim të cilin e ka publikuar edhe Arbana duke i thënë: “Po ti i paske qa, lum Ermali për ty”.

TE TJERA

spot_img