“Për pak sa nuk vdiqa…”, Renato Mekolli tremb Jonida Shehun në emision për ‘Halloween’ (Video)

Pothuajse çdo emision ja ka kushtuar një hapësirë festës së ‘Halloween’. Edhe në emisionin e moderuar nga Jonida Shehu, ‘Soiree’, kjo festë e ‘frikshme’ ka zënë jë hapësirë të konsiderueshme. Aq sa moderatorja për një çast është trembur shumë.

 

Promon e emisionit e ka postuar vetë moderatorja në profilin e saj në ‘Instagram’. ajo çka e ka trembur më shumë moderatoren është një ‘surprizë’ e vogël e përgatitur nga shef Renato Mekolli.

 

Ajo ishte në dijeni të gjithçkaje që do të ndodhte por prapër nuk e ka ‘mposhtur’ frikën edhe live në emision.

“Kështu na gjeti Halloween në Soirée. Këtë shpërthimin e kishim programuar për të trembur Renato Mekollin dhe unë kisha qenë në prova (isha në dijeni të plotë) dhe për pak vdiqa nga frika”, shkruan Jonida përkrah videos në ‘Intagram’.

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes së sotme ka bërë një veprim të çuditshëm. Ajo ka pastruar dhe larë flokët e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...