U pa me makinën e oligarkut Ziyad Manasir, Elvana Gjata e lumtur, mesazhi për arabin: Një natë e paharrueshme

1018

Prej ca kohësh tashmë Elvana Gjata ka ‘shpëtuar’ prej vëmendjes mediatike apo edhe asaj të publikut. Në muajt e fundit ajo nuk ka publikuar as ndonjë këngë të re dhe duket sikur po merr pak kohë për veten.

- PUBLICITET -

Disa javë më parë, këngëtarja mori pjesë në eventin e Alketa Vejsiut dhe ajo që ra në sy ishte fakti se Elvana kishte ardhur në event me makinën e dizenjuar të Ziyad Manasir.

Ky detaj natyrisht që hedh hije dyshimi mbi të rejat që mund të jenë duke ndodhur në jetën e këngëtares.

Sikur të mos mjaftonte kjo, ajo ka qenë edhe në festën e mikut të saj, Valdrin Sahiti, ku i ftuari special ka qenë këngëtari dhe DJ arab, Mahmut Orhan.

Bashkë me disa foto të postuara në llogarinë e saj në Instagram, Elvana shkruante se kishte kaluar një natë të paharrueshme.

Gjata shkruante në anglisht:

I’m happy when you’re happy!Happy birthday for real @valdrinsahitiofficial. Thank you @mahmutorhan for making his pre birthday party an unforgettable night!”.

- PUBLICITET -