Nora fotografohet në përqafimin e një mashkulli, Roberti befason me veprimin e tij!

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor

Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite. E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën. Se fundmi Nora është fotografuar duke u përqafuar me dizajnerin e njohur kosovar, Valdrin Sahiti.

 

Ata janë miq shumë të mirë mes vete. E ajo që ka marrë vëmendjen është heshtja e Robertit. Edhe pse çdo postim i Norës merr pëlqime nga Roberti, kësaj radhe një ‘Like’nga ai ka munguar A është bërë ‘xheloz’ Roberti për këtë foto…?

Këndon “Mamicën” LIVE në emision, personazhi i njohur i showbi-it i bën të papriturën Bieta Sulos në mes të skenës

Luljeta është një nga karakteret më të spikatura të “Përputhen +40”. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Ftesë në 5” bashkë me...

Blogerja: Të jetosh në Shqipëri, duhen 10 mijë euro në muaj. Me më pak nuk jetohet

Blogerja Estela Ujka i “vendos” një çmim lumturisë. Ajo tha se ka një shumë me të cilën “do e bënte gjumin rehat”.   Sipas saj, me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...