Kjo vajzë e vogël, sot është një prej prezantueseve më të bukura shqiptare

392

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar me reperin e njohur, Gjiko dhe ka një djalë.

Elitën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta. Sot, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj e ku duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël.

Lexo edhe:   Vazhdon sherri, Juli i merr hakun Sindit dhe i bën të papriturën