HYRJELAJMEAksidentohet aktori i njohur shqiptar

Aksidentohet aktori i njohur shqiptar

Momente fr ike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aks ident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës.

Makina Taksi me të cilën udhetonte është përp lasur me një mjet tjetër tip Ford që po lëvizte përpara tyre.

Aktori ka dalë i tro nditur nga taksia pas përp lasjes së makinave dhe siç shihet në foto është ulur në trotuar në cep të rrugës në perpjekje për të marrë veten.

Fatmirësisht aksi denti veç dë meve materiale të dy makinave nuk ka sjellë len dime serioze tek aktori./vizionplus

TE TJERA

spot_img