1 vit pasi u bënë prindër, ndahen papritur çifti më i komentuar i …

Miliarderja, Kylie Jenner është ndarë nga i dashuri i saj, reperi Travis Scott. Pas 2 dy vitesh lidhje, çifti kanë vendosur t’i japin fund pas një periudhe përpjekje për ta bërë lidhjen të funksiononte bën të ditur TMZ.

Ndarjen e tyre e ka vërtetuar edhe mos prezenca e Travisit në dasmën e Justin Bieber ku Kylie shkoi me vajzën e saj, Stormin dhe motrën Kendall.

Hera e fundit kur çifti u fotografuan së bashku ishte në 27 gusht premierën e dokumentarit të Travis Scott në Netflix.

Sipas TMZ edhe pas ndarjes, dyshja do jenë të përkushtuar bashkë për vajzën e tyre.

Raportohet se çifti ka rënë dakord që kujdestarinë e vajzës ta kenë 50/50.

Kylie e filloi romancën e saj me Travisin në vitin 2017 dhe pas disa javësh u mësua se ishte shtatzënë.

TE TJERA