Mes sherrit dhe përgjakjes, moderatorja sportive merr propozimin për martesë gjatë derbit, Goni ulet në gjunjë

oderatorja e emisionit sportiv “Bar skedina”, ka marrë një propozim për martesë gjatë derbit Tirana-Partizani. Përtej sherreve dhe përgjakjeve që ndodhën një ditë më parë mes tifozëve, stadiumi “Selman Stermasi” është mbushur edhe me dashuri.

 

Një tifoz me emrin Goni është ulur në gjunjë jashtë rrjetës së stadiumit dhe ka nxjerrë unazën për të propozuar ish-velinën seksi të emisionin “Fiks Fare”. Pasi e thërrëet shumë herë Gean, vajza e shikon dhe nuk përgjigjet pasi përballë saj kishte kamerën.

 

Në fund, pasi nuk merr përgjigje, propozuesi ngrihet i zhgënjyer. Në sfondin e videos dëgjohet zëra djemsh që e thërrasin. “O goni, hë me të refuzoi?”- i thotë njëri aty pranë.

 

“Jo jo, pranoi,”- thotë Goni me shaka duke treguar dhe gishti ne unazës. Këtë video e ka shpërndarë në rrjetet sociale edhe vetë Gea Braho.

 

“Mora nje propozim per martese ne stadium , por me kapen pak pa mendje gjate punes,”– shkruan Gea krahas videos.

TE TJERA

spot_img