Termeti beri qe Jul Deda te dal deri ne aeroport me breke

Ditët e fundit qytetarët e Shqipërisë së Mesme kanë qenë të tronditur nga tërmetet e njëpasnjëshme.

Gjatë tërmeteve të fundit në vend, të gjithë u trembën dhe vrapuan sa më parë për të dalë nga shtëpitë, puna apo lokalet. Shumë prej tyre me peshqir dhe shumë të tjerë vetëm me mbathje.

Por situatë e tillë me nota humori është publikuar në Instagram edhe nga Aktori i njohur Ermal Mamaqi. Video si aktor kryesor ka pasur Jul Dedën, cili shfaqet mes aeroportit vetëm me mbathje duke vrapuar pasi sipas tij sapo ka rënë tërmet.

E quajti rrugaç, babai i Granit Xhakës reagon ashpër ndaj gazetares shqiptare: Ajo nuk di çfarë është k…

Zana Avdiu, aktivistja e njohur nga Kosova, kishte një këndvështrimin ndryshe në lidhje me gjestin e bërë nga Granit Xhaka gjatë ndeshjes kundër Serbisë,...

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar dhe dhunuar me një person në Tiranë.   Pak ditë më parë në media në qarkulloi lajmi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...