Qenka rëndë/ Robert Berisha flet për divorcin, ja si po i kalon ai ditën pa gruan dhe vajzën

284

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u bënë kryefjala e mediave para disa javesh dhe në rrjet qarkulluan lajme për lidhjet e tyre të reja të dashurisë.

 

Megjithatë, asgjë nuk është konfirmuar dhe ndërkohë që të gjithë janë kuriozë për jetën e Norës dhe Robertit pas ndarjes, këngëtari ka treguar si po e kalon këtë situatë.

 

Në një foto në Instastory, Roberti ka pozuar duke buzëqeshur, mirëpo fjalët e shkruara na lënë të kuptojmë se asgjë nuk është siç duket.

 

“Pas buzëqeshjes time është gjithçka që s’do ta kuptosh kurrë.”- janë fjalët e Robertit, të cilat me siguri i referohen ndarjes me Norën.