Blendi Fevziut i ndodh ajo qe nuk pritej ne transmetim live ne Klan

Moti i keq ka sjellë problematika të shumta në disa qytete të Shqipërisë. Tirana është përfshirë nga shira të shumtë dhe disa nga akset më kryesore janë përmbytur.

 

Por ajo që ka ndodhur gjithashtu është edhe ndërprerja e energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. Emisioni “Opinion” ka mbetur në errësirë, ndërkohë që fjalën e kishte ministrja Ogerta manastirliu.

Manastirliu po fliste në lidhje me situatën e krijuar pas tërmetiti, në momentin që emisioni ishte në errësirë. Gjithsesiu gazetari Blendi Feziu, që drejton emisionin nuk e ndërpreu transmetimin deri në momentin që u ndezën gjeneratorët.

TE TJERA