Martohet Isli Islami? Moderatori flet për planet e dasmës

Moderatori Isli Islami është gjithmonë në vëmendje të medias rozë, dhe të mësojmë më shumë për jetën e tij private është në interes të shumë ndjekësve të tij.

 

Kohët e fundit moderatori është përfolur shumë për një histori dashurie me Ori Nebiejan, por i kanë hedhur gjithnjë poshtë zërat, duke thënë se janë miq shumë të mirë.

 

I ftuar në emisionin “Pasditja ime”, Isli Islami na ka befasuar, duke treguar për herë të parë që të gjithë gjërat për dasmën i ka gati.

 

“Që ta dish ti dhe po ta them ty për herë të parë, unë e kam ndarë si do e kem ceremoninë që para shumë vitesh, e kam të ndarë,”- është shprehur moderatori.

 

Megjithatë për ndonjë partnere konkrete akoma nuk kemi marrë vesh gjë!

TE TJERA