HYRJELAJMEJonida dhe Elvana e djegin me kërcimin në dasmë

Jonida dhe Elvana e djegin me kërcimin në dasmë

Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi. Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës.

Madje ishte Elvana ajo që e celebroi çiftin në martesë duke lexuar betimet.

Atmosfera është ndezur dhe të ftuarit po kërcejnë e argëtohen. Një moment interesant ishte kërcimi i Elvanës me nusen, një kërcim që do e kenë kujtim përjetë.

TE TJERA

spot_img