Ermali publikon foton me Amin, dhe i hap sfidë vajzave: Më mirë një burrë me lekë apo një…

180

Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi.

Ai ka pozuar përkrah bashkëshortes Amarda, e cila duket shumë e lumtur dhe e qeshur, me siguri me ndonjë nga ato shakatë që bën partneri i saj.

Pikërisht kjo ka qenë edhe ideja e publikimit të fotos nga ana e Ermalit, i cili pyet të gjitha vajzat:

‘Hë mi goca, më mirë një burrë me lek apo një burrë që të bën të qeshësh?’, shkruan Mamaqi.