Olta Gixhari publikon “e frikshme” që s’na e merrte mendja

Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend. Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e saj sensuale dhe provokuese.

 

Së fundmi ajo ka ndarë një foto ku shfaqet krah nënës së saj. Nga kaq afër mund të shikosh se ato janë dy kopje identike. Tashmë është e vërtetuar se nga vjen hijeshia e Gixharit.

TE TJERA