Meri Shehu bën parashikimin mujor, cila është shenja me fat për shtatorin

Renditja e astrologes Meri Shehu nga shenjat me më pak fat, tek ato të cilat yjet u kanë buzëqeshur këtë muaj.

 

12-Gaforrja

Do kenë disa kundërshtime, disa ndikime planetesh. Disa gjëra që do rregullohen në fillim të muajit, do vihen shumë në provë në fund të muajit shtator. Nga data 28 shtator do kuptojnë gabimet që kanë bërë. Çështjet ligjore dhe puna do jetë pak e vështirësuar. Do përmbyset një plan ose një projekt.

 

11-Dashi

Shumë projekte do sjellin ankth, nuk do arrijnë dot atë që duan. Pretendojnë një karrierë dhe ngritje në majë, por kemi zhgënjime dhe gjërat që pretendojnë nuk do i arrijnë. Çështjet ligjore do jenë pengesë. Do kenë bashkëpunime dhe lidhje konkrete në fund të muajit.

 

10-Peshqit

Sado mbështetje, bashkëpunime, qëllime që do kenë, sërish do hasen në disa paqartësi, s’do kenë stabilizim ekonomik. Do kenë konkretizime, por jo finalizime të suksesshme. Zhgënjime në dashuri dhe jetën personale.

 

9.Bricjapi

Do kenë një energji të mirë, gjërat do ecin, do udhëtojnë, do kenë plane, projekte, do kenë lidhje të qëndrueshme. Të gjitha shumë mirë derisa në fund të muajit do dalin në pah disa ndryshime dhe çdo gjë do e shohin me sy kritik. Paraja dhe puna do jenë të qendrueshm. Në dashuri kemi ndryshime, por më shumë planifikime familjare. Do forcohen marrëdhëniet në çift për ata që janë të lidhur.

 

8.Demi

Do marrin përfitimet e tyre gjatë këtij muaji. Mund të jenë të suksesshëm, mund të fitojnë para, eksperienca dhe marrëdhënie të mira. Çështjet lidjore, kontaktet me jashtë dhe udhëtimët duhet t’i shikojnë më kujdes. Dashuria do jetë e qëndrueshme.

 

7.Binjakët

Do aludohet me karrierën dhe jetën e tyre personale. Do kenë një ngritje shumë të madhe. Do bien shumë në sy, por kjo mund të rrëzohet shpejt brenda muajit. Ngritje dhe ulje e çuditshme. Në jetën personale mund të gjejnë njeriun e duhur dhe në fund të zhgënjehen.

 

6.Virgjëresha

Janë në kulmin e energjisë së tyre. Jeta e tyre do ndryshojë për mirë. Më vonë do kenë ndryshime në çështje ekonomike, do fillojnë investimet, paraja do jetë e qëndrueshme, dashuria e stabilizuar, lidhje konkrete.

 

5.Peshorja

Do i japin rëndësi marrëdhënies me të tjerët, veshjes, prezencës, etikës. Pas datës 20 shtator do ndodhin ndryshime të mira dhe do fitojnë para.

4.Akrepi

Do marrin shumë ngritje në karrierë, do bashkëpunojnë. Por më vonë do fillojnë të bëhen skeptik, do bëhen më të fshehtë, do duan të shijojnë pasione mistike, do jenë pak tradhtarë, s’do tregojnë gjithçka.

 

3.Ujori

Do jenë mendja dhe pjekuria, shkenca dhe modernizimi i kësaj periudhe. Paraja nuk do jetë shumë e mirë. Këtë muaj ose do fitojnë shumë ose mund t’ja marrin shkencën e tyre.

 

2.Shigjetari

Ana ekonomike do shkëlqejë, i jepet mundësi e madhe për të bërë një stabilizim ekonomik. Mund të arrijnë të bëjnë të mira. Nuk është momenti për dashuri, por për karrierë.

 

1.Luanët

Do ngrihen në detyrë, çështjet ekonomike do jenë shumë mirë, do kenë para për të shpenzuar në gjëra të shtrenjta. Duhet të bëjnë një lidhje me Virgjëreshë për të ecur.

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...