HYRJELAJMETë bën për të qeshur Agron Llakaj? Eni Çobani jep përgjigjen që...

Të bën për të qeshur Agron Llakaj? Eni Çobani jep përgjigjen që nuk pritej

Agron Llakaj dhe Eni Çobani kohët e fundit nuk kanë pasur marrëdhënie të mirë. Kjo për shkak të imitimit që aktori i humorit i bën avokates së njohur në show-n, Al Pazar.

Shpeshherë dy personazhet kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për deklaratat e tyre. Vitin e kaluar u tha se Eni dhe Agroni kanë bërë paqe, por mesa duket nuk qenka kështu.

Juristja ka qenë e ftuar në “Treshat” dhe gjatë intervistës është pyetur dhe për Agron Llakën. Bora Zemani drejtuesja e emisionit e pyeti nëse Agron Llakaj e bën të qeshur.

Por Eni dha një përgjigje shumë befasuese dhe të prerë: Jo.

Kjo tregon se marrëdhënia e tyre vijon të jetë e komplikuar dhe Eni Çobanit nuk i pëlqen imitimi që i bëhet nga aktori.

TE TJERA

spot_img