Xhensila ia shtron rrugen me qirinj, batuta e Besit: Ishalla nuk po ngatërrojnë avionët e Rinasit

Xhensila i ka përgatitur një darkë romantike Besit, me rastin e dy vjetorit te marteses.

 

Ne videot e hedhura ne instastory duket se darka eshte shtruar në një lulishte dhe rruga për të shkuar tek tavolina e çiftit është ndriçuar me qirinj,

 

Për batutë Besi i thotë “Ishalla nuk po ngatërrojnë avionët e Rinasit dhe ulen këtu”

 

Ndërsa për tavolinën me karkaleca, besi sërish për batutë i kujton se mungon domatja

TE TJERA

spot_img