Ndarja e bujshme e Norës dhe Robertit/ Reagon Bleona Qereti dhe ka nje mesazh

372

Mbrëmjen e djeshme Robert Berisha deklaroi publikisht se ai dhe Nora Istrefi ishin ndarë.

Vetë Roberti e dha lajmin me anë të një postimi në rrjetet sociale, ndërsa të shumta ishin komentet për ndarjen më të bujshme të momentit.

Mes komentuesve nuk kanë munguar edhe personazhet e njohur. Një ndër to është edhe Bleona Qereti. Kjo e fundit ka lënë komentin e saj në profilin e Robertit, ndërsa shprehet se i bashkohet dhimbjes së tyre.

“Fat të mirë për të dy. Ndryshe nga njerëzit e tjerë unë ndjej dhimbjen tuaj dhe atë që po kaloni. Do ta kapërceni këtë. Ju dua të dyve”, ka shkruar Bleona