Zbulohet se ku është “zhdukur” Flori Mumajesi dhe arsyet pse është larguar nga Shqipëria

274

Këngëtari dhe kantautori Florian Mumajesi u bë disa kohë që është zhdukur nga jeta sociale qoftë në shqipëri apo dhe në kontaktet me fansat.

Nga burime shumë pranë tij thuhet se Flori është larguar drejt Norvegjisë për arsye shumë personale të cilat nuk kanë lidhje me muzikën.

Ende nuk e dimë nëse do të kthehet apo do të qëndrojë shumë gjatë por të paktën tanie dim që është mirë dhe pse larg fansave të tij.