Si dy pika uji me aktorin e njohur meksikan, Olsi Bylyku gjen sozinë e tij…

171

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ndonëse është ende i ri në moshë ka arritur një sukses të madh dhe është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

- PUBLICITET -

 

Olsi është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video që shkrinë së qeshuri fansat.

 

Së fundmi, nëpërmjet një postimi Olsi ka zbuluar se ka gjetur sozinë e tij dhe ai nuk është shumë i njohur për publikun.

 

Në një kolazh të realizuar shihet se Olsi dhe aktori shumë i famshëm Eugenio Derbez janë kopje të njëri-tjetrit.

- PUBLICITET -