Plas rrjeti nga të qeshurat / Aktori i Portokallisë imiton Erion Braçen (VIDEO)

Edhe pse me pushime Rezart Veleshnja ka imituar Erjon Braçen .

 

Menjëherë komentuesit ia kanë nisur nga komplimentat dhe reagimet positive për imitimin.

 

Gjithashtu i kanë kërkuar Rezartit të risjellë edhe personazhe të tjerë në këtë formë për t’i ndjekur nëpërmjet Instagramit.

 

TE TJERA

spot_img