PAS NDARJES NGA LUIZ EJLLI, VAJZA E JOZEFINA TOPALLIT SHTATZËNË, NIS BASHKËJETESËN ME PARTNERIN E RI

212

Bëri shumë bujë ndarja e Megi Topallit, vajzës së ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, me këngëtarin e njohur Luis Ejlli.

Pas kësaj ndarje, Megi u fotografua me një djalë misterioz në një lokal në ish-Bllok, ku u zbulua që kishte filluar bashkëjetesën.

Mirëpo, burime për Iconstyle bëjnë me dije se Megi është shtatzënë dhe pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë pas pak javësh.

Nga një kontroll në rrjetet sociale vihet re që Megi nuk ka publikuar foto prej kohësh, ndërsa në një foto të postuar nga nëna e saj vihet re barku paksa i rrumbullakosur.