Kida sqaron mardhënien me Taynën pas zërave për një debat mes tyre

163

Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me reperen Tayna.

Vajzat ishin parë të dyja në të njëjtin ambient dhe nuk i kishin folur njëra-tjetrës.

Në atë kohë këngëtaret nuk reaguan lidhur me lajmin, megjithatë ditën e sotme Kida e ftuar në emisionin “Pushime on top” ka zbuluar se me reperen ka raporte shumë të mirë dha ata nuk janë zënë asnjëherë.

” S’e kam takuar Taynën? Jo unë me të kam ndenjur personalisht. Kam ndenjur dhe kam shoqëri”, ka treguar Kida.

E pyetur për marrëdhënien me kolegët e saj, këngëtarja është shprehur se me të gjithë ruan marrëdhënie të veçanta dhe me asnjërin prej tyre nuk ka patur debate.