“Plagoset” Noizy, kjo është fotoja që po shqetëson fansat

330

Ai është një nga reperët më të njohur në tregun muzikor shqiptar dhe vazhdimisht ka sjellë hite për publikun shqiptar.

Megjithatë një foto e publikuar në rrjetet sociale ka shqetësuar disi fansat e reperit, pasi duket se është fashuar në këmbë.

Rperi shihet se ka disa fasha, por me shumë gjasa është lëndua gjatë stërvitjes në palestër, mirëpo, ky lëndim nuk e ndaloi aktivitetin e tij fizik.