Vendi u ‘push tua’ nga dallgët dhe moti i keq, Luana Vjollca di sesi t’i ‘qetësojë’ ndjekësit me ‘asetet’ e saj (Foto)

284

Fundjava nuk ka qenë një ditë normale pushimi, pasi moti i keq u ka “prishur” planet të gjithë pushuesve.

 

Megjithatë, moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka zgjedhur që pushimet e saj t’i bëjë në Monte Carlo. Ajo ka publikuar një foto, teksa ka vënë në pah format e saj perfekte trupore.

 

Së fundmi Luana Vjollca ka publikuar video-klipin e saj, ” Yalla Habibi ” në bashkëpunim me këngëtarin australian Faydee, këngë e cila është renditur si ndër më të pëlqyerat e verës.