“Ma lej burrin për dy javë”, Roza Lati e inatosur i shkruan blogeres së njohur

Edhe Roza Lati paska qenë një fanse e bloggeres së njohur italiane, Chiara Ferragni. Por, mesa duket postimet e fundit që ka bërë ajo, vetëm me familjen, të lodhshme dhe të mërzitshme, kanë bërë që Roza Lati të shkruajë në profilin e bukuroshes italiane.

 

“Ishit shumë bukur kur ishit thjesht të dashuruar. Tani me këto foto “familja lumtur” në çdo single fucking post, na keni çarë drrasat! Do ju bëj unfolloë te dyve se s’jeni më interesant!! Ti Chiara ik humb me ndonje fashion week,

 

burrin ma lej mu për nja dy javë. Veç aman mos postoni me foto familja – familja – familja. Bejini nja dy javë pushim ju lutem. Faleminderit. Me respekt, R.L.”- shkruan Roza Lati në profilin e bloggeres Chiara Ferragni.

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Ka qenë i lidhur më parë me Olta Gixharin? Mikja e Xhonatanit tregon të vërtetën

Që në momentin që Xhonatan u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, në rrjet filluan të qarkullonin thashethemet se mes tij dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...