“Ma lej burrin për dy javë”, Roza Lati e inatosur i shkruan blogeres së njohur

343

Edhe Roza Lati paska qenë një fanse e bloggeres së njohur italiane, Chiara Ferragni. Por, mesa duket postimet e fundit që ka bërë ajo, vetëm me familjen, të lodhshme dhe të mërzitshme, kanë bërë që Roza Lati të shkruajë në profilin e bukuroshes italiane.

 

“Ishit shumë bukur kur ishit thjesht të dashuruar. Tani me këto foto “familja lumtur” në çdo single fucking post, na keni çarë drrasat! Do ju bëj unfolloë te dyve se s’jeni më interesant!! Ti Chiara ik humb me ndonje fashion week,

 

burrin ma lej mu për nja dy javë. Veç aman mos postoni me foto familja – familja – familja. Bejini nja dy javë pushim ju lutem. Faleminderit. Me respekt, R.L.”- shkruan Roza Lati në profilin e bloggeres Chiara Ferragni.