HYRJELAJMEI larguar prej 4 muajsh, Stresi rikthen Flor Mumajesin

I larguar prej 4 muajsh, Stresi rikthen Flor Mumajesin

Prej disa ditësh në media është përfolur gjatë për këngëtarin e njohur, Flor Mumajesi, i cili prej muajsh nuk ka qenë aktiv në rrjetet sociale dhe ka anuluar të gjitha koncertet e tij. Pak ditë më parë, burime për ‘News31.al’, treguan se Flori ka vendosur të marr disa ditë pushimi nga karriera e tij e gjatë. Mirëpo, së fundmi miku i tij, reperi Stresi e ka rikthyer Florin nëpërmjet një postimi.

 

Ditën e sotme, Stresi ka postuar në InstaStoryn e tij një foto me Florin, ku deklaron publikisht se si ka qenë pikërisht Flori ai që i ka dhënë buzëqeshje të përhershme.

 

“Ishe ti qe me dhe buzeqeshje te perhershme. çelesi i suksesit, tani po heci vet ama pa harruar se kush me ndihmoi, Miss u”, shkruan Stresi në foto duke i kujtuar mikut të tij se do t’i jetë gjithmonë falenderues që e ka ndihmuar në hapat e suksesit.

TE TJERA

spot_img