HYRJELAJMESHOWBIZGati për një rekord të ri, Ermal Mamaqi paralajmëron surprizën e radhës

Gati për një rekord të ri, Ermal Mamaqi paralajmëron surprizën e radhës

Pas suksesit të filmit ‘Dy gisht mjaltë’, moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi tregoi se nuk do ndalet me kaq.

 

Ditën e sotme ai ka paralajmëruar se surpriza e radhës po vjen. Në një postim në Instagram, Ermali tregon se është gati për fillimin e xhirimeve të filmit të ri.

 

Aktori ka publikuar një foto të vetes me një look komplet ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim dhe zbulon se kështu do duket në filmin e ri, ndërsa thotë se do të jetë një personazh modest.

 

‘Çkemi miq? Gati për fillimet e xhirimeve të filmit tjeter. Gati për të thyer një tjeter rekord, vetes. Ermal Modesti’, shkruan ai krahas fotos.

TE TJERA

spot_img