HYRJELAJMESytë e Eduartit shohin vetëm atë; Regjisor nuk mbahet më dhe i...

Sytë e Eduartit shohin vetëm atë; Regjisor nuk mbahet më dhe i komenton fjalët më të ëmbal Arbanës në fotot e Marokut

Ishin komentet e ëmbla të Eduartit dhe Arbanës, fotot e shumta bashkë e jo vetëm, ato që nxitën ‘rrëmujën’ e protaleve online për një lidhje të mundshme dashurie.

Ndonëse çifti ka vendosur të mos reagojnë për lajmet e lidhjes së tyre, ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit e duket se pushimet e këtij viti ata po i kalojnë pranë njëri-tjetrit.

Arbana dhe Eduarti kanë nisur pushimet së bashku dhe kanë vendosur që destinacionin ekzotik ta ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në Instagram.

Moderatorja dhe regjisori kanë udhëtuar drejt Marokut dhe po qëndrojnë në njërën prej zonave më të veçanta të quajtur “Secret Garden”. Si Arbana ashtu dhe Edi nuk kanë ngurruar të postojnë foto nga këto pushime përrallore, madje ky i fundit ta komplimentojë Arbanën në çdo foto.

Regjisori duket nuk ngurron t’ja thotë publikisht se Arbana është më e bukura e Marokut.

TE TJERA

spot_img