Aksident tragjik në Shkodër/ Humb jetën 37-vjeçari

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në fshatin Vukatanë, në Shkodër.

Mësohet se një motor është përplasur nga një makinë. Si pasojë ka humbur jetën shtetasi, Vitor N, 37-vjeç, drejtues i motorit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik.

Policia ne komunikaten e tyre bejne me dije:

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.07.2019 në orën 17:20 në fshatin Guri Zi , shtetasi V. N. 37 vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera, për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje .

Mjetet e përfshira në aksident dhe drejtuesit janë në vendngjarje dhe po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit

TE TJERA

spot_img