Shtohet numri i aksidenteve/ Makina del nga rruga dhe përplaset me shtyllën, 4 të plagosur

Tianë përplasen dy makina ,si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona.

Dy bashkëshortë dhe dy fëmijët e tyre me inicialet F. F, D. F, R. F dhe , A. F. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në rrethrrotullimin e Saukut, ku makina ka dalur nga rruga dhe është përplasur me shtyllën

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 19:50 në afërsi të rrethrrotullimit, në rrugën e “Elbasanit” mjeti me drejtues shtetasin F. F, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar drejtuesi i automjetit F. F dhe pasagjerët D. F, R. F dhe , A. F të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...