HYRJELAJMEMe këmbët përpjetë, deputetja shqiptare që çmendi Parlamentin publikon foto private

Me këmbët përpjetë, deputetja shqiptare që çmendi Parlamentin publikon foto private

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet gjatë për pamjen e saj dhe stilin që ka në të veshur. Së fundmi, Dude ka prezantuar bashkëshortin i cili ka marr të gjithë vëmendjen e publikut.

 

Bukuroshja bjonde ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me bashkëshortin në plazh ndërkohë që ai ka ngritur njërën këmbë përpjetë dhe e ka mbështetur tek supi Dudes.

 

Siç duket Dude ka vendosur të lë pak mënjan statusin serioz dhe të argëtohet me duke bërë foto humoristike me bashkëshortin e saj.

TE TJERA

spot_img