Mimoza Shkodra i tregon Seldit ç’ka humbur, fansat mbeten gojëhapur

232

Gjatë kohës që ishin të lidhur e më pas të fejuar, Mimoza dhe Seldi ishin një nga çiftet më të komentuar në media. Ndarja e tyre e papritur bëri që sërish të ishin në qendër të vëmendjes dhe prej një viti dyshja nuk janë më bashkë.

 

Së fundmi Mimoza ka nisur pushimet dhe ka postuar foto ku shfaqet në super formë me rroba banjo.

 

Të shumtë kanë qenë fansat që e kanë komplimentuar për faktin që duket e bukur edhe pa pikë makeupi dhe ka pasur edhe nga ata që i kanë kujtuar Seldin.