Angela Martini: Shkodra jeme rrapatushe

E njohur ne te gjithe boten prej vitesh tashme Angela Martini nuk e harron vendlindjen e saj Shkodren.

Edhe pse ajo eshte cdo here pjese e mediave te show bizit ku sefundmi u fol gjate per nje ndarje te mundshme me bashkeshortin e saj por qe lajmi nuk ishte i vertete.

Gjithesesi Angela ne profilin e saj ne Instagram ka postuar ne instastory dy foto ku pasqyrohet Shkodra.

Eshte e dukshme qe modenlja shkodrane e famshme ne gjithe boten ka nje dashuri te madhe per qytetin e saj te lindjes. Per me teper shihni fotot qe ajo ka postuar dhe sa shume dashuri ka per Shkodren e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...