Aurela Gaçe urim të veçantë motrës: Do merrja legenat e tenxheret për të festuar

247

Motra e Aurela Gaçes, Blerta feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim nga këngëtarja. Aurela ka postuar një foto të tyre bashkë dhe i ka bërë një urim shumë të veçantë Blertës.

 

Këngëtarja shkruan se do dëshironte shumë ta kishte pranë vetes motrën që ditëlindjen ta festonin bashkë ashtu siç bënin kur ishin të vogla, Aurela të bënte muzikë e Blerta të kërcente.

 

“Gezuar diten e lindjes motra ime . Me mungon shumeeeee. Do te doja te ishe ketu te festonim bashke. Do merrte motra jote nje qyp ose legenat e tenxheret sic Benim kur ishim te vogla, motra bente muzike e ti kerceje. Edhe 100 pusha ime, dashuria ime, e vogla e familjes qe u rrite e je bere e zonja e vetes ne cdo aspekt te jetes. Jam krenare per ty Blerta (emrin ta ka vendosur motra e madhe, se mos e harron)”, shkruan Aurela.