Shqiptari me çifteli çmend Daddy Yankeen, shihni ç’bën reperi për të

Këngëtari i njohur Daddy Yankee ndër vite ka sjell një sërë këngësh që janë kthyer në super hite dhe janë dëgjuar në të gjithë botën. Prej muajsh kënga e tij “Con Calma” është konsideruar si hiti i kësaj vere dhe deri tani ka mbledhur plot 1 miliard e 156 milionë klikime në Youtube.

Mirëpo, super hitin botëror një djalë shqiptar ka menduar të risjell me një version ndryshe, atë me çifteli. Shqiptari quhet Jurgen Pecnikaj dhe versioni i tij ka tërhequr së fundmi vëmendjen e të gjithë rrjetit dhe video e tij është shpërndarë gjithandej

 

TE TJERA