HOROSKOPI 6 KORRIK 2019

Dashi

Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike shume interesant. Mos e lini t’iu ike nga duart por jepini muhabet. Lëreni pas turpin nëse doni te gjeni dashurinë. Do shpenzoni pa limit sot dhe situata financiare do përkeqësohet mjaft. Vetëm këshillat e specialisteve do ju ndihmojnë.

Demi

Partneri do ju thotë diçka qe do ju mërzitë shume sot. Mundohuni te ruani vete kontrollin dhe ta harroni sepse nuk do mund te dilni dot nga kjo situate. Beqaret do e ndiejnë me shume se kurrë vetminë. Pranoni çdo ftese qe ju behet dhe mos qëndroni asnjë moment vetëm. Nga ana tjetër kjo dite është mjaft e mire për te përmirësuar situatën financiare. Ndiqni këshillat e miqve.

Binjaket

Edhe ju duhet te tregoheni te matur ne lidhjen tuaj. Do keni keqkuptime me partnerin dhe debate. Duhet te tregoheni shume diplomate dhe te kujdesshëm. Zgjidhni fjalët e duhura për te kërkuar diçka. Beqaret do kërkojnë me shume se kurrë një lidhje te qëndrueshme, por sot nuk do keni shume fat. Financat nuk do jene te mira. Nëse ju duhet te bëni shpenzime, tregohuni te kujdesshëm.

Gaforrja

Dite jo shume e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me partnerin dhe nuk do bini dakord për shume gjera. Beqaret duhet te mendohen mire para se ti japin një përgjigje dikujt. Mos veproni kuturu sepse do gaboheni. Ne planin financiar gëzohuni me aq para sa keni sepse po kërkuat shume mund te mbeteni edhe pa gjë.

Luani

Do ketë ndryshime ne jetën tuaj sentimentale, por këto nuk do e prishin harmoninë tuaj ne çift. Dini te dialogoni dhe te flisni me te për çdo problem qe keni. Kjo është një nga cilësitë tuaja. Bravo! Beqaret nuk do takojnë sot askënd qe do i beje për vete. Intuita do ju ndihmoje mjaft për te përmirësuar situatën e vështirë financiare. Kujdes, mos merrni shume rreziqe mbi shpatulla.

Virgjeresha

Beqaret do te kenë mundësi te reja për takime interesante. Shfrytëzojeni ato për te gjetur dike te veçante. Çiftet kane ende shume gjera për te zbuluar nga te jetuarit bashke. Sot do kalojnë momente romantike. Ne pune nuk duhet t’i thoni shefit disa te vërteta qe do i perkeqesojne marrëdhëniet tuaja. Me te duhet te flisni gjithmonë me takt dhe diplomaci.

Peshorja

Ne lidhjen tuaj doni gjithmonë te behet si thoni ju. Kujdes, ju edhe mund te gaboni. Ne çift duhet te vendosin gjithmonë te dy për gjithçka. Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk do vendosin për asgjë. Beni shume mire, koha është aleati kryesor për ta njohur me mire dike. Ne pune duhet te jeni te matur dhe te vendosur. Financat janë te mira, por mos bëni shpenzime pa fund.

Akrepi

Morali do jete i ulet dhe do jeni me humor te keq. Te gjitha këto mund te ndikojnë për keq ne lidhjen tuaj dashurore. Beni kujdes edhe me ushqimin ne këto dite vere. Për beqaret nuk është dita e duhur për lidhje te reja. Ne pune nuk duhet te merrni me shume rreziqe sesa mund te përballoni. Beni aq sa keni mundësi, mos e mundoni shume veten.

Shigjetari

E keni lënduar pak partnerin kohet e fundit dhe sot do mundoheni te rregulloni gjithçka. Gjerat do përmirësohen ne lidhjen tuaj dhe do ndjeheni mire. Sharmi dhe sensualiteti i beqareve do tërheqë shume vëmendjen. Përfitoni nga kjo! Plani financiar nuk do te paraqesë asnjë problem për ju. Do keni fat ne këtë fushe. Pse te mos bëni edhe ndonjë shpenzim me tepër?

Bricjapi

Ne jetën sentimentale çdo gjë do shkoje mire për çiftet. Planetët do jene ne anën tuaj dhe do ju tregojnë gjithmonë rrugën qe duhet te ndiqni sot. Beqaret do kenë disa takime. Studiojeni deri ne detaj personin qe do njihni dhe me pas vendosni çfarë do bëni. Po u nxituat mund edhe te zhgënjeheni. Mos harxhoni shume para gjate kësaj dite sepse nuk keni shume dhe do ju duhen.

Ujori

Çiftet do kalojnë një dite te mrekullueshme. Romanca do trokasë ne portën tuaj. Jeni shume kureshtare dhe do eksploroni gjera te reja. Beqaret do kenë surpriza ne jetën e tyre sentimentale. Lëreni veten te lire dhe tregohuni me te hapur. Financat do fillojnë te rriten, por ju nuk duhet ta bëni shume publike këtë gjë sepse ata qe ju rrethojnë mund te përfitojnë.

Peshqit

Partneri do ju mungoje shume sot. Do e keni te vështirë te qëndroni larg tij. Mos hezitoni, telefonojini dhe flisni me te. Ah, dashuria, dashuria! Për beqaret pritet një takim, por historia qe do filloni nuk do jete shume jetëgjatë. Mos i shpenzoni paratë pa kufi, mendoni qe mund te vijnë edhe dite shume te vështira. Edhe nëse nuk mbani dot ekonomi, mundohuni te hiqni pak mënjanë.

TE TJERA

spot_img