HYRJELAJMEAKTUALITETBerisha publikon foton:Kryetari i Këshillit të Qarkut Durrës pasi ka pirë kokainë

Berisha publikon foton:Kryetari i Këshillit të Qarkut Durrës pasi ka pirë kokainë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një foto, ku sipas tij shfaqet kryetari i Këshillit të Qarkut Durrës, Alfred Mullaraj, në gjendje të patëvetëdijshme. Sipas denoncuesit dixhital Mullaraj sapo ka konsumuar kokainë.

Denoncimi:

Pershendetje Esli!

Miq, Elsi Balla duke hedhur dyshime mbi vertetesine e denoncimit te qytetarit dixhital dhe pyet ku e ke foton e statusit te hedhur dje me titull:
Akuzon e Kryetarin e Keshillit te Qarkut si narkokryetar!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

codeit al
Pershendetje z. Berisha
Per te zhdukur çdo dyshim ne vertetesine e denoncimit te qytetarit dixhital po rivendos statusin dhe foton e narkokryetarit te keshillit te qarkut te Durresit

Po ju dergoj nje foto te Narkoshtetit. Personazhi eshte Kryetari i Keshillit te Qarkut ne Durres Alfred Mullaraj. Ketu eshte ne nje skaf me disa Drejtora te tjere te lart ne Durres dhe eksponentet me te rrezikshem te krimit te organizuar ne qytet pasi ka konsumuar kokain. Ky eshte shteti qe na ka drejtuar per 6 vjet dhe qe don te realizoj zgjedhje me 30 Qershor.

TE TJERA

spot_img