Basha bëhet pishman: Nuk do i pengoj zgjedhjet (deri dje thoshte se zgjedhje në 30 qershor nuk ka dhe nuk do të ketë)

Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për media ku thotë se është krenar për protestat e demokratëve.

Basha i bën thirrje që nesër mos ushtrojnë dhunë.

“Procesi antikushtetues dhe kriminal.Nuk do pengoj zgjedhjet sepse s’dua vëllavrasje dhe dhunë.I kemi bërë shërbim Shqipërisë sepse kemi plagosur qeverinë.Do ta rrëzojmë shumë shpejt Ramën”, tha Basha.

TE TJERA

spot_img