Meta në konferencë të jashtëzakonshme, Rama nxjerr pamjet dhe jep mesazhin e fortë

400

Ndërkohë që presidenti Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor për zgjedhjet e 30 qershorit, kryeministri Rama bëri një postim në Facebook.

Rama iu ka uruar si zakonisht mirëmëngjes gjithë shqiptarëve dhe ka publikuar një ndër arritjet e radha të qeverisë që ai drejton.

‘MIRËMËNGJES –dhe me këto pamje të Unazës së re të Dibrës, ju uroj një ditë të mbarë –”, shkruan Rama krahas fotove duka na treguar se është i vendosur në rrugën e tij pavarësisht situatës politike.