“Në shtator do tërbohem komplet”, e shtrirë në rërë dhe me bikini, Olta Gixhari i përgjigjet moderatores

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse të estradës shqiptare.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj me disa foto të postuara në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini dhe tepër provokuese.

Në fotot e aktores ka tërhequr vëmendjen komenti i bërë nga moderatorja Jonida Vokshi, e cila shkruan:

‘Po pse mi pse? Superseksi im’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME