NGA KURBINI/ E presin 30 veta në rrugë. Basha: Ky takim madhështor…

676

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ndaluar sot në Kurbin, ndërsa ka publikuar edhe momentin e pritjes nga banorët e zonës.

Basha e konsideroi si nje pritje madhështore dhe te jashtezakonshme por pamjet tregojnë tjeter gjë.

Ajo që kuptohet menjehere eshte se kreu i opozitës është i rrethuar jo nga mbështetës apo ndjekes por nga militantë që bllokojne rrugën, ulerasin dhe i bien borive. /AlpeNews.al

Lexo edhe:   Temperaturat arrijnë kulmin, meteorologët thirrje të pazakontë. Merrni masa, fëmijët do preken më shpejt