“Falenderoni Zotin për mua”/ Enca Haxhia thumbon kolegët

256

Enca është ndër këngëtaret më të komentuara në tregun muzikor shqiptar, kryesisht për paraqitjen e saj ekstravagante dhe sjelljen moskokëçarëse. Këtë të fundit na e ka treguar edhe në një postim të bërë në rrjetin social “Instagram”, ku nuk ka ngurruar të thumbojë kolegët e saj.

- PUBLICITET -

“Sinqerisht, falenderoni Zotin për mua, përndryshe kjo industri do të ishte e mërzitshme si dreqi! Kam bërë pop, reggaeton, rep, baladë, tallava, të gjitha në një vit. Përmendni një tjetër artist, po ju pres!”-ka shkruar Enca, duke na demonstruar kështu edhe “modestinë” që e karakterizon.

- PUBLICITET -