“Nuk dua të të jap famë”/Saimir Tahiri “refuzon” emisionin e moderatores

Ajo njihet si aktorja dhe moderatorja me e cliret e ekranit shqiptar. Rudina Dembacaj prej tre vitesh drejton edhe programin “Mos i fol shoferit” në televizionin Ora News.

Diten e sotme Rudina ka dhënë një intervistë për “Revistën Class” ku ka folur për biznesin e ri që do hapë në Tiranë, për karrierën dhe jetën personale.

Pa komplekse dhe me humor, aktorja zgjodhi të tregonte edhe episode që i kanë ndodhur teksa ka ftuar personazhet e njohur në emisionin e saj.

Rudina përmendi me shumë sportivitet ish-Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin, pasi sipas saj ky i fundit nuk kishte pranuar t’i shkonte në emision pasi nuk donte ti jepte famë.

“Para 2 vitesh, ftova z. Saimir Tahiri i cili u shpreh: “Nuk dua të jap nga fama ime, të bëhet i njohur emisioni yt”. Kam qeshur me lot!” – tregon Rudina.

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...