Arian Çani i puth femrat e tjerat në emision, por shikoni sa e bukur është bashkëshortja e tij/ Foto

Nëse tentoni të gjeni foto të shumta të Arjan Çanit me bashkëshorten e tij në Google, keq na vjen t’ju themi, por do të zhgënjeheni.

Është një foto e “shekullit të dytë para erës tonë”, kur çifti sapo kishte nisur historinë e dashurisë.

Si pjesë e televizionit Klan për vite me radhë, Çani s’kishte si të mungonte në ceremoninë e 20-vjetorit të emisionit ‘Opinion’ dhe bashkë me të edhe bashkëshortja, Enida Petro me profesion stomatologe.

Të dy u fotografuan nga aparati i ‘Anabel’, duke shijuar nga një gotë verë dhe duken në formë shumë të mirë/ syri.net

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img