SHKËLZENI PRANON QË E ‘TRADHTOI’ ARMINA MEVLANI, PUBLIKOHEN MESAZHET

3147

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë ndër çiftet më të komentuar. Ata marrin shpesh vëmendjen e shtypit rozë.

- PUBLICITET -

 

Ndërkohë, Armina për shkak të profesionit të saj është shumë aktive në rrjetet sociale. Vazhdimisht ajo publikon momente nga përditshmëria e saj.

 

Ndërsa, pak më parë, ajo është ankuar publikisht për partnerin e saj, pasi ai e ‘tradhëton’ kur bëhet fjalë për të parë filma në “Netflix”. Megjithëse ata planifikojnë t’i shohin së bashku, Shkëlzeni është ai që i sheh vetëm filmat.

 

“Sipas një sondazhi, 46% e çifteve bëjnë pjesë në “tradhtinë e Netflix”, pasi shohin “Netflix” pa partnerin e tyre, megjithëse kishin rënë dakort të shihnin së bashku.”- janë fjalët në postimin ku Armina shkruan: “Ke diçka për të thënë për këtë?”, ndrësa ka etiketuar Shkëlzenin.

 

Ky i fundit i ka kthyer përgjigje duke e pranuar fajin.

 

“Ok të paktën e pranon.”- shkroi Armina krahas bisedës së tyre, të cilën e ka publikuar në Instastory.

 

- PUBLICITET -