MARINA VJOLLCA MË NË FORMË SE KURRË, SHAKOHOXHA MBETET I SHTANGUR DHE NUK KURSEN…

519

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon shpesh foto nga përditshmëria.

Pak orë më parë moderatorja ka postuar disa foto të reja ku shfaqet shumë ‘class’.

Mirëpo, ajo çfarë bie në sy janë komentet e shumta, veçanërisht ai i gazetarit Dritan Shakohoxha, i cili nuk i kursen puthjet.

Kujtojmë që Marina ka paralajmëruar rikthimin në ekran shumë shpejt.