Arbana Osmani aksidentohet në ish-Bllok, sherr me Policinë. Eduart Grishaj nuk i ndahet

1897

Moderatorja Arbana Osmani është përfshirë në një aksident me makinë ditën e sotme në zonën e ish-Bllokut.

Arbana Osmani teksa ishte duke udhëtuar me mjetin e saj është përplasur me makinë “Benz” ngjyrë gri që drejtohej nga një grua tjetër e cila u acarua pas aksidentit.

Policia ka ndërhyrë pas këtij konflikti, duke qetësuar moderatoren dhe gruan tjetër të cilat po debatonin me njëra-tjetrën. Gjatë gjithë kohës pranë Arbanës ka qëndruar dhe regjisori i emisionit “Dua të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj, siç shihet dhe nga video e publikuar nga JOQ.

Grishaj nuk është i panjohur për lexuesit, pasi kohët e fundit ai përflitet për një lidhje me moderatoren Osmani, e cila tashmë është e divorcuar.

Burimi: “JOQ”

Arbana Osmani gjobitet në ish-Bllok on Vidnews.

Lexo edhe:   Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 sekretet që nuk i ka ditur askush për të